Huviringid ja kursused hooajal 2019/2020

 Registreerimine algab 12. augustil!

       
       
       
       
       
Ringi nimi Juhendaja Päev ja kellaaeg Alustab
LAPSED JA NOORED      
Vello Vaheri võimlemine väikelastega Vello Vaher K: 10.00 04.09.19
Laste Kunstistuudio Terje Mudist T: 16.30

L: 12.00  

03.09.19

07.09.19

       
Laste showtants (6-9 a)                                  Signe Kirt T: 15.30

N: 15.30

05.09.19
Noorte Showtants

(10 – 13 a)                              

Signe Kirt T: 16.30

N: 16.30

05.09.19
UUS! Väikelaste tantsuline treening (3-5 a)                                   Signe Kirt N: 17.30 05.09.19
UUS! Laste impro näitesuudio Rednar Annus E: 14.30 07.10.19
UUS! Loovtants ja –mäng väikelastele (3-6 a)                 Kirsi-Mari Lepik T: 10.00 oktoober
MUUSIKA           
Klaveriõpe                              Darja Novitski N: 13.00 Individuaaltund!
Klaveriõpe                 

           

Diana Tunijeva T: 13.00

N: 13.00

Individuaaltund!
Kitarriõpe                  

           

Peep Ojaveski E: 13.00

K: 13.00

Individuaaltund!
Kitarriõpe                  

 

Tiit Kõrvits E: 13.00

T: 13.00  

Individuaaltund!
Pelgulinna vokaalstuudio       Per Eeljõe L: 10.00 oktoober
LIIKUMINE      
Kõhutants                  

 

Kirsi-Mari Lepik E: 19.30

K: 19.30

16.09.19
 UUS! FitFlow- tantsuline jõutreening!     Käivitub grupi täitumisel!                  Kirsi-Mari Lepik E: 8.15 09.09.19
UUS! Ema ja lapse tantsutund Kirsi- Mari Lepik L: 12.30 21.09.19
Tantsumaagia            

 

Maria Taniroo K: 17:30

L: 11.00

04.09.19

07.09.19

Naisrahvatantsurühm Erika Põlendik            N: 18.00 oktoober
Segarahvatantsurühm Kelmiküla                                    Erika Põlendik N: 20.00 oktoober
Segarahvatantsurühm Tontar Erika Põlendik T:19.00 oktoober
Memmede tantsurühm            Evi Tomingas K: 14.00 02.10.19
Seeniortants                            Evi Tomingas N: 14.00 05.09.19
Shindo treening                     

 

Riita Jaup,

Mart Mustkivi

T: 17.50

L: 9.30

03.09.19

07.09.19

Qingong (Hiina tervisevõimlemine)                  K: 11.30 25.09.19
Eakate võimlemine                

 

Mari Kariste E: 11.00

N:11.00           

16.09.19
KÄSITÖÖ           
Nipiring  – kodukaunistamine           

      Käivitub grupi täitumisel!    

Terje Mudist

 

N:11.00 (2 x kuus) oktoober
Õmblemine                

           

Niina Gritzun E:14.00

T:14.00

N:14.00

02.09.19
Masinkudumine                                  Maire Matikainen

 

L: 10.00 Käivitub piisava arvu õpilaste korral!
Masintikand

                                   

Viktoria Fridman L: 10.00 Käivitub piisava arvu õpilaste korral!