Tantsumaagia

Tantsumaagia on uus tantsukursus, mille eesmärk on aidata  vabaneda liigsetest kilodest läbi tantsu. Kursus sobib kõigile, kellel ei ole tõsiseid füüsilisi vastunäidustusi aktiivseks liikumiseks. Eelnev tansukogemus ei ole tähtis. Tantsime erinevaid tantsustiile, mille ühendavaks ideeks on salenemine.

Saad selgeks lihtsamad tantsud ja muutud plastilisemaks, paindlikumaks ning graatsilisemaks! Kiired tantsud vahelduvad aeglasemate tantsudega, mis annavad võimaluse taastuda. Tunnis pöörame tähelepanu venitusharjutustele ja räägime õigest toitumisest. Pidev töö oma kehaga jätkub iga päev iseseisvalt ka peale tundi. Tantsumaagia tunni eesmärk on suunata ja anda vajalikud juhtnöörid kehakaalu reguleerimiseks ning elu kvaliteedi parandamiseks.

Tunnid toimuvad 2x nädalas: kolmapäeval kell 17.30-18.30, laupäeval kell 11.00-12.00.
Tunnis on võimalik osaleda 1x nädalas või 2x nädalas.

Tasu: 25 € (4 korda kuus), 50 € (8 korda kuus), 8 € (ühe tunni tasu).

Tantsumaagia tunni viib läbi kogenud tantsuõpetaja Maria Taniroo, kes on õpetanud tantsu alates 2004.a. Maria  on tantsinud varajasest lapsepõlvest ning on õppinud balletti, showtantsu, flamencot, idamaist tantsu, mustlastantsu, Bollywoodi, sufi tantsu ning maailma rahvaste tantse. Aastast 2000 on Maria Taniroo esinenud tantsuteater «Õed Šahrazad» tantsija ja koreograafina suurtel üritustel ja pidudel, teatrites ja festivalidel Eestis, Lätis, Venemaal, Šveitsis, Egiptuses, Türgis, Saksamaal, Indias, Kuubas, Mehhikos.