UueAjaKlubi projektid- lõppenud!

UueAjaKlubi projektide ellukutsumiseks on andnud tõuke eelkõige elu ise oma hetkeseisuga, et olla inimestele abiks muredest ning rasketest momentidest ülesaamisel, õpetada neile oma pingetest vabanema ning tiiviustada uue energiaga kaasa minema.  Nii on alguse saanud järgmised põnevad projektid:

* Kohtumine iseendaga – projekt toimus koostöös ühinguga New Flow.

*Vabastav hingamine – projekt sai alguse UueAjaKlubist ning alustas regulaarset tegevust, toimudes  1xkuus.  Maailm on mitmepalgeline oma headuses ja keerulisuses. Sagedaseks märksõnaks on KIIRUS. Alati pole lõõgastumiseks võimalust ning inimene kannab endas vaikselt kasvavat rahutust ja murekoormat.
Vabastava hingamise eesmärk on lõdvestunud ja rütmilise hingamisega äratada eluenergia ning läbi iseenda leida jõudu oma pingetest vabanemiseks. Läbiviijaks Lea-Maarja Lõhmus.  Üheks hingamistreeningu tuntuimaks läbiviijaks oli Darshan Zenith eksootiliselt Havailt.

* ValguseKeele seansid : ValguseKeel on Iidsete keel, mida me kõik oskame, kuid oleme unustanud. Iga sõna, mis me ütleme, tekitab teatud heliresonantsi, mis võib olla loov, korrastav, harmooniline või hoopis lõhkuv ja disharmooniline. Trinity seansidel osalejad saavad osa valguse keele helisagedusest, mis on teraapilise toimega. Seans tekitab üleva tänutunde ja südame avanemise.

Eelpool mainitud projektid on lõpetanud ja algust on tehtud uute projektidega:

*Ülim teadmine (seminarid erinevate lektoritega)