Shindo treening

Shindo tähendab kaudses mõttes vaimu teed – see viitab sisemistele raviomadustele.
Shindo meetodiga mõjutatakse inimese 12 energiakanalit, et energia saaks neis voolata vabalt, takistusteta. Meetodi arendas kaheksakümnendatel aastatel välja sensei Kasuko Kurotami.
Shindo venitustreeningutes teeme: soojendusharjutusi; puhastame oma kehaenergiaid; venitusharjutusi meridiaanides energia liikumise parandamiseks, mis vabastab hästi keha pingetest; hingamisharjutusi ehk pranayamasid; lõpetuseks lõdvestame süvitsi oma keha ja meele.

Treeninguid viivad läbi Mart Mustkivi ja Riita Jaup.

Treeningud toimuvad:

  • teisipäeviti kl 17.50-18.50 (Riita Jaup)

  • laupäeviti kl 9.30-10.30 (Mart Mustkivi)

Tasu: 25 € (4 x kuus), 50 € (8 x kuus),  8 € (ühe tunni tasu)

Mart on üle 10 aasta praktiseerinud erinevaid jooga liike ja muid vaimseid praktikaid. Shindo juurde jõudis Mart 2011. aasta suvel ning diplomi sai Heli Randoja juures õppides Sensei Kazuko Kuratomilt 2012. aasta juunis.

Mart Shindo kohta:

“Minu jaoks on Shindo eelkõige andmise rõõm. Shindo on tee südamesse. Venituste ja seda saatvate toetuste  ning meditatsiooni abil vabanetakse nii vaimsetest, emotsionaalsetest kui ka füüsilistest pingetest ja energiakanalite blokeeringutest, misjärel jõuab inimene oma südameni. Olen tänulik, kui saan aidata inimesi sisemise tasakaalu leidmisel.

Riita Shindo ja iseenda kohta:

Riita on väga ekspressiivne, inspireeriv, intuitiivne, dünaamiline ja elujaatav naine. Oma tundliku ja sügava puudutusega äratab ta rõõmutu, pinges ja sulgunud keha taas kogema rõõmu ning tajuma elu värve. Lisaks puudutab Riita ka oma avala naeratuse, nakatava naeru, osavõtliku kohaloleku ja sõnaga. Shindo venitustunde on Riita erinevates kohtades juhendanud viimased 8 aastat ning kavatseb seda teha järgmised  aastad. Shindo venitused ja selle juurde kuuluv massaaž aitab hoida eluenergia voolamises ja kui eluenergia meis voolab, siis on meil parem tunnetus iseendast ning iseennast ümbritsevast.”