Kitarriõpe

Pelgulinna Rahvamaja kitarriõppe kursus annab õpilastele muusikalist ja esteetilist kasvatust. Õpitakse kitarrimängu, antakse algteadmisi elementaarteooriast ja improvisatsioonist ning tutvustatakse erinevaid muusikastiile, põhiliselt levimuusika valdkonnas.

Tunnid toimuvad iga õpilasega individuaalselt üks kord nädalas, a 60 min. Tunnis õpetatakse heliredeleid, etüüde, polüfoonilisi kitarripalu, harmooniat ja selle käsitlemist ning improvisatsiooni. Täiskasvanud õpivad individuaalse programmi alusel.

Kitarrimängu õpetavad Peep Ojaveski ja Tiit Kõrvits.

Tundide toimumise ajad:

Tiit Kõrvits- esmaspäev või teisipäev

Peep Ojaveski- teisipäev, kolmapäev

Kuutasu: 50 €.

Vajalik oma kitarri olemasolu.


Peep Ojaveski on õppinud G. Otsa nim Muusikakoolis. Tegevmuusikuna tegutsenud üle 20 aasta. Hetkel osaleb mitmetes erinevates jazz-muusika projektides.

Tiit Kõrvits on pikaajalise ansamblimängu kogemusega muusik, kes on kitarrimängu õpetamisega tegelenud üle 20 aasta. Muusikaõpingutega alustas Tallinna 22. keskkooli muusikaklassis, tšello erialal. Kitarristina on autodidakt, täiendanud end Heiki Mätliku kitarrikursustel. Osalenud kitarristina paljude ansamblite koosseisus (“Optimistid”;  “Mikronid”; “Kukerpillid”; “Rock Hotel”; “Kollane Allveelaev G”).