Noorte soololaul

Noorte soololaulu tunnid toimuvad individuaalselt, kord nädalas, neljapäeviti. Tunnis toimub töö vastavalt huvilise eeldustele ja võimalustele. Repertuaar on mitmekülgne ning valitud vastavalt õpilase eelistustele ja oskustele. Tunnis tegeletakse hääleseade ja repertuaari õppimisega, muusika kuulamise ja analüüsimisega.  Keskendutakse erinevatele harjutustele – hingamis-, ning hääleharjutustele ja tehakse kõike vajalikke ettevalmistusi selleks, et hääleaparaat korralikult tööle saada.
Soololaulu tunnid toimuvad neljapäeviti.

Kuutasu: 50 € (4 korda kuus)

Noorte soololaulu juhendab Evelyn Kanepi. Evelyn on õppinud EMAs klassikalist laulu Anu Kaalu ja Ervin Kärveti lauluklassis. Täiendanud end mitmetel meistrikursustel ja lauljate töötubades, sealhulgas õpetajate Ingrid Kremlingu, Kerstin Wahlström, Inga Lill Sundin juhendamisel Rootsi Kuninglikus Akadeemias ja ka  Nadja Kuremi ja Kaia Urbi lauluklassis.

Evelyn on laulnud Eesti Filharmoonia Kammerkooris ja algatanud ise erinevaid klassikalise laulu projekte.  Eelmisel aastal andis Evelyn välja oma  esimese sooloalbumi pealkirjaga We Are All One koostöös muusikutega mitmetest erinevatest riikidest. Evelyn on väikeste Hiiglaste talendisaate võitja Mirjami ema. Evelyni talendiks on laulutunnis julgustada ja innustada noore inimese potentsiaali ja talendi avanemist!