Laste impro näitestuudio (8.-13.a)

Laste näitestuudios õpib laps ennast teistele esinedes arusaadavaks tegema ja enda ning sõprades ideid ja kujutlusi publikuni viima. Olgu sihiks soov sõpradele näitemängu teha või tuleb terve klassi ees kodust ülesannet vastata; esinemise ja etlemisega on elus aina tegemist.

Näitestuudio tundides harjutatakse oma lugude ja nägemuste teisteni viimist. Oluline on ka loominguline koostöö- kuidas jõuda selleni, et me oskaksime ühisel tegutsemisel oma häid ideid liita, mitte ei takerduks omavaheliste suhete klaarimisse või jonnimisse. Koostöö ja koos tegutsemine on see valdkond, mis teatrit tehes selgeks saab. Näitestuudio töömeetod on mänguline, kasutame palju improteatri metoodikat, õppides näitlemist läbi mänguliste harjutuste.

Stuudio tunnid on rõõmsad ja tegevuslikud, ositi loeme ja mängime neis ka toredaid salme, jutte katkendeid. Teeme lapsed tuttavaks Sõna esitamise kunstiga ja õpime iseend ja oma häält esinemisel kasutama.

Alustame oktoobris, kui on piisav arv registreerujaid!

Toimumisaeg: esmaspäev kell 14.30-16.00

Kuutasu: 20 €

Näitestuudiot juhendab näitleja, Rednar Annus, kes on pikaajalise teatriõpetaja kogemusega ning tänaseni teatripraktikuna tegev.