Ilusat päikesepaistelist suve!

Huviringidesse registreerimine algab

07. augustil 2017!


Hooajal 2017/2018 huviringid ja kursused

Ringi nimi Juhendaja Algab Kellaaeg
FOLKLOOR
Beebifolk ja lastefolk Kreete Viira R: 08.09.17 10.30 (BF II 1- 2,5a)
11.30 (BF I 2-12k)
17.45 (LF I  2-5a)
18.45 (LF II 5a-…)
Pelgulinna Folklooriklubi Kreete Viira R: 06.10.17 19.00
LAPSED

V. Vaheri võimlemine väikelastega

Vello Vaher K: 06.09.17 10.00-10.45
Väikelaste loovtants ja mäng Kirsi Mari Lepik T: 19.09 11.00-11.40
Laste kunstistuudio Terje Mudist T: 05.09.17

L: 09.09.17

16.30

12.00

Programmeerimise kursus  lastele Jevgenia Kleinert E: 02.10.17 I:14.30-15.30

II:15.50-16.50

PILLIÕPE
Klaveriõpe
Darja Novitski N: 07.09 Individuaaltund!
Klaveriõpe Diana Tunijeva T: 05.09.17

K: 06.09.17

Individuaaltund!
Kitarriõpe Peep Ojaveski E: 04.09.17

K: 06.09.17

Individuaaltund!
Kitarriõpe Tiit Kõrvits E: 04.09.17

T: 05.09.17

Individuaaltund!
Ukuleleorkester

täiskasvanutele

Joosep Sang K: 06.09.17 18.00-20.00
TANTS
Kõhutants (edasijõudnud) Kirsi- Mari Lepik E:18.09.17

K:20.09.17

18.30-19.30
Kõhutants (algajad) Kirsi- Mari Lepik E:18.09.17

K:20.09.17

19.30-20.30

Etnotants

Iris Frolov E: 09.10.17 17.30
Tantsumaagia

Maria Taniroo K: 06.09.17

L: 09.09.17

17:30-18:30

11:00-12:00

Naisrahvatantsurühm

Erika Põlendik

N: 21.09 18.00
Segarahvatantsurühm

Kelmiküla

Erika Põlendik N: 21.09 20.00
Segarahvatantsurühm

Tontar

Erika Põlendik T: 19.09 19.00
Memmede tantsurühm Evi Tomingas N: 07.09 14.30
Seeniortants Eve- Mall Saar N:07.09 13.00
Showtantsurühm Desiree

Signe Kirt

L:10.09 12.00
Desiree väikestele Signe Kirt

N:08.09

T:13.09

16.00-17.00
LIIKUMINE
Shindo Riita Jaup,

Mart Mustkivi

T:05.09

L:09.09

17.40-18.40

9.30-10.30

Qingong (Hiina tervisevõimlemine)

Mart Parmas K:20.09 11.30-13.00
Eakate võimlemine Mari Kariste E:18.09 11.00-12.00
LAULMINE
Noorte Soololaul Anna Fjodorova N:15.09 Individuaaltund!
Laulustuudio Bel Canto (täiskavanud) Per Eeljõe L:03.09 10.00
KÄSITÖÖ
Nipiring Terje Mudist

T:27.09 11.00
Õmblemine Niina Gritzun E:04.09 14.00-20.00
Masinkudumine Maire Matikainen

Jaanuar    2017

laupäeval

10.00
Masintikand

Viktoria Fridman L: 07.10 10.00

Info ja registreerimine:

Tel 6733 965; 53303390
E-mail:pelgulinn56@gmail.com

www.pelgulinn56.ee